De Leiding

Kijk via het navigatiemenu in de kolom aan de linkerkant welke leiders voor welke tak verantwoordelijk zijn.

Alle concrete informatie over de takken zelf vindt u via deze link.

 
Bevers
 

Takleider

Volhardende Tuimelaar
Kasper Van Heddegem

tuimelaar@defaunaten.be

Assistent-Takleider

Sikahert
Emma Van Heddegem

Assistent-Takleider

Secretarisvogel
Hazel Warmoes


 

Assistent-Takleider

Brulaap
Arno De Greef

 
 
 
 
Welpen
 

Takleider

Coëndou
Joris Waterschoot

coendou@defaunaten.be

Takleider

Audrey Devos

Assistent-Takleider

Drongo
Ianthe Trickett


 

Assistent-Takleider

Steppelemming
Mirkea Van Berlaer

 
 
 
JVGs
 

Takleider

Zachtmoedige Lijster
Helena Kolb

lijster@defaunaten.be

Takleider

Sneeuwstormvogel
Mathijs Born

sneeuwstormvogel
@defaunaten.be

Takleider

Eigenzinnige Agame
Arthur Coppens

agame@defaunaten.be


 
 
 
vgs
 

Takleider

Levenslustige Wasbeer
Mathias Van Heddegem

wasbeer@defaunaten.be

Takleider

Stoutmoedige Maki
Samuel Kolb

maki@defaunaten.be

Takleider

Gezellige Springbok
Esse Mate

springbok@defaunaten.be